Bruce Banner Autoflower Seeds

24 listopada 2022

Bruce Banner Nasiona Autokwitnące

 • Wszystkie nasze samokwitnące nasiona są feminizowane
 • 40% indica 60% sativa
 • Szybko kwitnąca odmiana dla szybkich zbiorów
 • Bardzo wysoki poziom THC do 25%.
 • Potężne uderzenie szczęśliwego relaksu

Kiedy po raz pierwszy spróbujesz Bruce'a Bannera, wystarczy jedno pyknięcie, aby zrozumieć, dlaczego odmiana ta została nazwana na cześć superbohatera. Imponująca moc tej odmiany sprawi, że poczujesz sympatię do przemiany Hulka - w mgnieniu oka przejdziesz od stanu trzeźwości do upojenia. Jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że poczujesz się trochę bardziej potężny, Bruce Banner autoflower jest bohaterem, którego szukasz.

Rodzaj rośliny 40% indica 60% sativa
THC Do 25%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Stepowy | Śródziemnomorski | Odporny na pleśń
Wielkość rośliny Mała
Faza wegetacyjna 3 do 4 tygodni
Czas kwitnienia 7 do 10 tygodni
Plony 5 do 15 uncji z rośliny
Smak i zapach Diesel | ziemisty | ostry
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony
Nagrody Cannabis Cup

Pochodzenie szczepu Bruce Banner

Odmiana Bruce Banner jest jedną z naszych sygnatur, doskonałą mieszanką OG Kush i Strawberry Diesel, opartą na oryginalnym, nagrodzonym Bruce Bannerze. Odmiana ta jest hybrydą z dominacją sativy z genetyką 40/60 indica/sativa.

Czym są nasiona autoflower Bruce Banner?

Autokwitnące nasiona Bruce Banner łączą trzeci gatunek Cannabis, ruderalis, z tą już silną odmianą. Rośliny Ruderalis pochodzą z północnej Rosji, gdzie surowe warunki doprowadziły do powstania gatunku Cannabis, który może przetrwać trudne warunki i szybko kwitnąć. Nasiona automatycznie kwitnące Bruce Banner mogą zakwitnąć w ciągu zaledwie kilku tygodni i nigdy nie będziesz musiał dostosowywać cykli świetlnych. Podczas uprawy tych roślin na zewnątrz, nie przestrzegają one zasad pory roku. Jeśli jest wystarczająco ciepło, będą rosły.

Autokwity Bruce'a Bannera dają takie same efekty jak nasiona feminizowane, z wyjątkiem tego, że zbiory będą mniejsze, ponieważ mają mniej czasu na wzrost.

Uprawa autoflowerów Bruce'a Bannera

Tak jak wielki zielony bohater, rośliny automatycznie kwitnące Bruce'a Bannera są wytrzymałe i intensywne. Są łatwe w uprawie indoor i outdoor, i za każdym razem powalą cię na kolana. Tak czy inaczej, uważaj na intensywny zapach - podobnie jak reszta rośliny, nie da się go przeoczyć. Jeśli twoi sąsiedzi mogą mieć coś przeciwko, zaplanuj swoją uprawę z wyprzedzeniem i zainstaluj jakąś filtrację zapachu.

Rośliny autoflower, w tym Bruce Banner autoflower, są małe i krzaczaste, więc jest to świetna opcja, aby uzyskać jak najwięcej z przestrzeni, którą masz. Unikaj treningu stresowego tych roślin, ponieważ odmiany autoflower nie mają czasu na regenerację przed fazą kwitnienia.

Karmienie automatycznych kwiatów Bruce'a Bannera

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby dobrać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie swoim roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Samokwitnące rośliny Bruce Banner potrzebują około 10 do 14 tygodni od nasion do zbiorów. Oczekuj zbiorów wewnątrz około 5 do 6 uncji na roślinę z tych roślin. Pozostają krótkie i krzaczaste, więc są idealne do krótkich upraw indoor.

Outdoors, widać trochę więcej wysokości, ale nie za dużo, i nadal daje około 12 do 15 uncji na roślinę. Będą one również gotowe w ciągu około dwunastu tygodni, niezależnie od cyklu słonecznego. Wystarczy upewnić się, że noce pozostają ciepłe, aby uzyskać jak najwięcej z roślin. Poza tym, rośliny te są niezwykle proste w uprawie - nawet początkujący mają sukces.

Doświadczenie z odmianą Bruce'a Bannera

Bruce Banner, postać i Bruce Banner, odmiana, mają coś ważnego wspólnego: pod powierzchnią kryje się wiele intensywności. Na szczęście ten szczep potwora ujawnia intensywną głębię szczęścia, a nie gniewu. Już jeden mach Bruce'a Bannera pozostawia uczucie euforii, energii i kreatywności na wiele godzin.

Jeśli nie czujesz się na siłach, Bruce Banner jest doskonałym wyborem, który pomoże Ci się podnieść. Intensywne szczęście, które uderza w głowę sprawia, że jest to idealny sposób na pokonanie mrocznego nastroju. Bez względu na to, jak czułeś się przed wypiciem, po wypiciu będziesz gotowy na dobrą noc.

Nie da się powstrzymać Bruce'a Bannera. Jest niezwykle intensywny, więc na początku warto go brać powoli. Podczas gdy nigdy nie będziesz miał dość euforycznego uczucia, możesz być nieco zirytowany suchością w ustach i oczach z powodu nadmiernej ilości. Trzymaj wodę w pobliżu, aby zapobiec wysychaniu.

Ten szczep może mieć poziom THC, który może osiągnąć 25%, więc ważne jest, aby znać swoje granice. Przesadzanie może czasami prowadzić do niepokoju lub paranoi; umiar jest dobrym pomysłem.

Smak i zapach Bruce'a Bannera

Zapach Bruce'a Bannera jest tak samo silny, jak jego haj. Na długo przed zbiorami nie da się ukryć, że uprawia się naprawdę imponującą odmianę. Przygotowanie się na to z wyprzedzeniem może pomóc w utrzymaniu zapachu przed sąsiadami. Zapach jest unikalną kombinacją oleju napędowego i słodkich owoców. Prawdziwi fani mogą go rozpoznać po jednym psiknięciu, ponieważ połączenie truskawek i paliwa jest trudne do przeoczenia.

Jeden wdech i jesteś w posiadaniu uczty. Owocowe aromaty są mocne, z wyczuwalną słodyczą truskawki. Jest też nutka oleju napędowego, ale jest ona mniej intensywna niż w zapachu. Ogólnie rzecz biorąc, smak jest imponująco łagodny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak ostra jest ta roślina.

Zastosowanie dla Bruce'a Bannera

Kiedykolwiek jesteś trochę przygnębiony, Bruce Banner jest niesamowitą odmianą, która pozwoli ci poczuć się jak bohater. Niezależnie od tego, czy próbujesz pokonać zły dzień, czy długotrwały problem, spędzając trochę czasu z Bruce'em, poczujesz się potężnie szczęśliwy. Pomimo genetyki zdominowanej przez sativę, Bruce Banner zapewnia zrównoważone doświadczenie, które nie pozostawi twojego ciała w tyle. Nie powoduje tremy ani couchlocka, dzięki czemu jest świetna dla osób, które potrzebują podniecenia.

To nie wszystko, do czego nadaje się Bruce. Intensywne, ale zrównoważone właściwości tej odmiany sprawiają, że jest ona idealna do łagodzenia stresu i bólu. Większość ludzi twierdzi, że odmiana ta sprawia, że są bardziej energiczni, więc cieszcie się nią w ciągu dnia lub przed długim wieczorem, kiedy chcecie się wyluzować. Znalazła nawet zastosowanie jako środek zwiększający apetyt, ponieważ może złagodzić mdłości.

Kupić nasiona Bruce Banner Autoflower

Możesz kupić nasiona samokwitnące Bruce Banner w paczkach po 5, 10 lub 20 sztuk.

Oferujemy również feminizowane nasiona Bruce Banner w fotoperiodzie.

Jeśli uwielbiasz nawiązania do popkultury, kup Pop Culture Mixpack, który zawiera również nasiona Black Widow i Skywalker OG.

Szukasz najlepszej ceny za swoje pieniądze? GG jest również dostępna w naszych pakietach Mix Pack z 40% zniżką:

 • Super Mix, w tym najlepiej sprzedające się odmiany Gorilla Glue, GSC i Bruce Banner.
 • Autoflower Super Mix, w tym najlepiej sprzedające się odmiany Gorilla Glue i GSC.
 • Hero Mix, w tym nasiona Black Widow i Skywalker OG

Przy zakupie nasion Bruce Banner oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie nasion.

Więcej informacji znajdziesz w dziale wsparcia

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz