Feminizowane nasiona G13

13 grudnia 2022

Feminizowane nasiona G13

 • 70% Indica 30% Sativa
 • Wysoki poziom THC w kierunku 24%.
 • Łatwa w uprawie wewnątrz i na zewnątrz
 • Świetna odmiana dla relaksu i odprężenia
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych rezultatów

G13 jest jedną z najbardziej znanych, nieznanych odmian marihuany w historii. Jej pochodzenie jest niejasne. Jej efekty są niezwykłe, a do niedawna była uprawiana tylko z klonów. Ta popularna odmiana jest teraz dostępna w nasionach, dzięki czemu czas zbiorów G13 jest nieco dłuższy, ale zdecydowanie warty. Nasze feminizowane nasiona G13 produkują silniejsze rośliny, z większą ilością tajemniczych efektów, które wszyscy kochamy.

Odmiany Indica mają tendencję do powodowania u większości ludzi senności i głodu. Nie jest tak w przypadku tej odmiany. Nieznane genetyki w tej odmianie marihuany są niepodobne do innych odmian indica. Z tym tajemniczym zielem, poczujesz się szczęśliwy, zrelaksowany i wolny za każdym razem, gdy go spróbujesz. Po czym, możesz zasnąć.

Rodzaj rośliny 70% Indica 30% Sativa
THC Do 24%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Wewnętrzny | Kontynentalny | Stepowy
Wielkość rośliny Średnia
Kwiaty 11 tygodni
Plony 21 oz na 3x3ft
Smak i zapach Ziemisty | ziołowy | ostry | cytrusowy
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Głodny | Odprężony | Senny

Pochodzenie odmiany G13

G13 to materiał na legendę. Zgodnie z folklorem marihuany, ta silna marihuana była eksperymentalną mieszanką wszystkiego, co rząd Stanów Zjednoczonych mógł dostać w swoje ręce w latach 60-tych. Pracując w całkowitej tajemnicy, rządowi badacze testowali granice potencjału marihuany. Stworzyli wiele roślin konopi z różną zawartością THC jako sposób na przetestowanie popularnego narkotyku.

Jak głosi legenda, próbki z badań w końcu trafiły do opinii publicznej dzięki nieuczciwemu pracownikowi rządowemu. Po wykradzeniu kilku sadzonek roślin konopi z laboratorium uniwersyteckiego, doświadczony hodowca pielęgnował je, wybierając próbkę z najlepszymi wynikami. W końcu wyprodukowali "rządową 13".

Przez lata g13 była dostępna tylko jako klon. Jednak popyt na nasiona szczepu g13 nigdy nie zwolnił, aż w końcu ktoś wyhodował nasiona feminizowane. Wreszcie każdy może uprawiać tę historyczną odmianę. Z dumą oferujemy nasiona g13 na sprzedaż.

Czym jest odmiana G13?

G13 jest zaskakująco radosną indicą o silnym haju w ciele. Pod względem efektów zachowuje się trochę jak sativa, ale jest genetycznie zdominowana przez indica lub indica. Przez lata nasiona marihuany g13 były prawie niemożliwe do znalezienia. Odmiana marihuany rozpoczęła się jako klon i trwała jako klon przez wiele dziesięcioleci.

Marihuana G13 rośnie dobrze w chłodniejszym środowisku i może pochwalić się wysokimi plonami. Poziomy zawartości THC są zazwyczaj umiarkowanie wysokie (średnio około 19%), ale efekty są silniejsze niż sugerują to liczby. Niektóre z najlepszych genetyk zawierają poziom THC g13 na poziomie 24%. To z pewnością spowolni każdego.

Ponieważ G13 zaczęła się jako klon, wiele badań poszło w kierunku rozwoju nasion marihuany G13. Uprawa tego szczepu ma tendencję do bycia umiarkowanie trudną. Jednak większość ludzi ma lepsze wyniki przy uprawie z nasion, a G13 jest bardzo odporna na większość chorób.

Uprawa feminizowanych nasion G13

Rośliny marihuany G13 są średnio trudne w uprawie. Wiele osób wybiera uprawę hydroponiczną dla G13, ponieważ ma ona tendencję do preferowania dużej ilości składników odżywczych. Uprawa hydroponiczna ułatwia precyzyjną kontrolę pobierania składników odżywczych.

Niezależnie od metody uprawy, należy przycinać rośliny G13. Są to bardzo krzaczaste rośliny, które mogą rozwijać pleśń lub gnicie, jeśli nie mają wystarczającego przepływu powietrza. Metoda sea of green może poprawić przepływ powietrza i zbiory, choć ma już tendencję do produkowania dużej ilości buds. Najlepiej jest trenować roślinę podczas fazy wegetatywnej.

Ogólnie rzecz biorąc, roślina marihuany uprawiana z nasion G13 będzie zachowywać się jak roślina klon, z wyjątkiem tego, że uprawa z nasion marihuany trwa kilka tygodni dłużej. Dłuższy cykl życia produkuje bardziej stabilne rośliny, które mogą poradzić sobie z wyzwaniami fazy kwitnienia. Innymi słowy, rośliny z nasion mają tendencję do produkowania lepszego ziela. Ponadto, nasze nasiona marihuany G13 są feminizowane, aby zapobiec zapłodnieniu, co sprawia, że silne pąki są bardziej prawdopodobne.

Żeńskie rośliny konopi, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Stosują się one do ścisłego cyklu świetlnego i zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniach.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane wyniki.

Preferowany klimat

Najważniejszą kwestią przy uprawie tej odmiany marihuany jest wilgoć. Jeśli uprawiasz G13 na zewnątrz, trzymaj ją w suchym i słonecznym klimacie. Idealna temperatura uprawy to 65-85 stopni Fahrenheita.

Jesteś początkujący w uprawie nasion marihuany? Zalecamy przeczytanie naszych instrukcji kiełkowania, aby uzyskać gwarantowane rezultaty.

Karmienie roślin G13

Rośliny G13 dobrze reagują na dodatkowe składniki odżywcze. Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby znaleźć odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Rośliny G13 kwitną w 9-11 tygodniu lub późną jesienią, jeśli rosną na zewnątrz. Rośnij z nasion konopi indoor w mniej niż 12 tygodni. Twoje zbiory będą duże, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Hodowcy Indoor mogą spodziewać się zbiorów do 21 uncji /m2, podczas gdy pojedyncza roślina może osiągnąć 40 uncji.

Doświadczenie z odmianą G13

G13 jest indicą, która zachowuje się jak hybryda. Poczujesz się zrelaksowany i senny, jak większość odmian indica, ale także szczęśliwy i być może euforyczny w tym samym czasie. To jest to, czego można oczekiwać od czystej hybrydy, z wyjątkiem efektu zdecydowanie indica. Doskonale nadaje się do zażywania tej odmiany przed snem lub podczas spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Pamiętajcie tylko, aby mieć w pobliżu trochę kofeiny, jeśli zamierzacie nie zasnąć. G13 jest odmianą nocną, która pomaga ludziom zrelaksować się lub głęboko wejść w uspokajające czynności, takie jak malowanie. Dla niektórych efekt jest wyraźnie psychodeliczny, podczas gdy inni doświadczają uczucia ulgi. Jest to złożona odmiana marihuany, która nie do końca pasuje do pudełka.

Podczas gdy senność i zadowolenie to najbardziej prawdopodobne uczucia, istnieje duża szansa, że pojawi się również suchość w ustach i oczach. Jeśli tak się stanie, miej w pobliżu trochę wody. W przeciwieństwie do typowych odmian indica, większość ludzi nie odczuwa głodu. Mogą jednak pojawić się zawroty głowy lub paranoja, a to może być znak, że czas spać.

G13 Zapach i Smak

Tę odmianę można opisać jako głośną. Ostre, skunksowe nuty dają do zrozumienia, że G13 jest silną indicą. Zapach zaczyna się podczas fazy kwitnienia, co jest jednym z powodów, dla których niektórzy wybierają uprawę pod gołym niebem. Ma jednak również słodkie aromaty, które ujawniają jej zaskakujące efekty.

Smak dodatkowo dodaje tajemniczości temu szczepowi. Skunksowy zapach staje się pikantną mieszanką sosny i ziemi, która jest (dziwnie) zachwycająca.

Zastosowanie dla G13

Jeśli cierpisz na chroniczny smutek i niemożność snu, G13 jest idealną odmianą. Doskonale poprawia nastrój i relaksuje umysł. Niezależnie od tego, czy chodzi o kilka machnięć w ramach odstresowania, czy o regularne stosowanie w celu uspokojenia chronicznego napięcia, G13 jest potężnym zielem dla lepszego stanu umysłu.

Ta odmiana jest również silna, o wysokiej zawartości THC i intensywnym haju w ciele. Może być jednym z najlepszych szczepów, aby czuć się wolnym, dobrze się bawić i szybko zasnąć. Jest popularna z każdego z tych powodów. Terapeutycznie, ludzie używają jej, aby zmniejszyć ból, zasnąć i złagodzić niespokojne myśli.

Kupno feminizowanych nasion G13

Możesz kupić nasiona G13 auto w osobnym opakowaniu 5, 10 lub 20 nasion.

Gwarancje ILGM

Kiedy kupujesz nasiona G13, oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dotarcie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Znajdź więcej informacji w naszym centrum wsparcia.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz