FEMALE SEEDS

26 marca 2019

Nasiona marihuany Female Seeds

Female Seeds to holenderski producent feminizowanych nasion konopi indyjskiej. W ofercie firma posiada stosunkowo nieduży, ale bardzo dobrze przemyślany i skonfigurowany w odpowiedni sposób zestaw nasion indor, outdoor a także autoflowering. Specjalizują się przede wszystkim we wcześnie dojrzewających odmianach outdoor, które bez wątpienia należą do hitowych propozycji przygotowywanych przez tą właśnie firmę.

Wymienić tutaj można między innymi takie propozycje jak Easy Sativa, Maroc, Purple Maroc, które zna praktycznie każdy kto sadzi konopie na dworze na terenie Holandii. Trzeba także przyznać im ogromny sukces jakim jest na pewno świetnie sprawdzająca się odmiana White Widow x Big Bud, która przygotowana została jako świetna opcja umożliwiająca wykonanie uprawy wewnętrznej. Historia Female Seeds zaczyna się na początku lat 90-tych gdy główny ich hodowca Ferry zaczął produkować nasiona by w ten sposób dorobić sobie na studia.

Sama marka Female Seeds powstała w roku 2003, gdy pojawiła się na rynku wyłącznie z ofertą feminizowanych nasion i była to jedna z pierwszych na rynku firm, która mogła zaoferować takie właśnie nasiona marihuany. Motto tej firmy brzmi: Dobre nasiona za uczciwą cenę. I można powiedzieć, że firma od początku swojej działalności aż do dziś stara się tego właśnie trzymać. Warto zwrócić uwagę na tą propozycję, marka świetnie się sprawdziła i ma do zaoferowania rzeczywiście nasiona na najwyższym poziomie. Jednocześnie można dodatkowo liczyć, że te nasiona będą oferowane rzeczywiście w atrakcyjnej cenie co jak się wydaje dla klientów także będzie miało istotne znaczenie. Warto zapoznać się z przygotowanymi propozycjami nasion, by spośród nich coś interesującego dla siebie wybrać.  

Komentarze (0)

Zostaw komentarz