Feminizowane nasiona Banana Kush

1 października 2022

Feminizowane nasiona Banana Kush

 • 60% indica 40% sativa
 • Wysoki poziom THC do 27%.
 • Szybko kwitnąca roślina zapewniająca szybkie rezultaty
 • Zapewnia euforyczne i podnoszące na duchu efekty
 • Nasiona feminizowane dla gwarantowanych buds

Wszyscy koneserzy marihuany zgadzają się, że Kalifornia zna się na ziołolecznictwie. Nasiona Banana Kush są kolejnym przykładem. Jest to jedna z wielu odmian hybrydowych stworzonych w Złotym Stanie, owocowy Kush znany jest z radosnych i spokojnych wibracji. Chociaż pachnie jak banany, ta jasnozielona odmiana z dominacją indica zapewnia długotrwały, silny haj, tak silny jak jej zapach.

Chcesz uzyskać kompaktową uprawę? Zobacz Banana Kush Autoflower

Rodzaj rośliny 60% indica 40% sativa
THC Do 27%
CBD Niewielkie ilości
Trudności Umiarkowana
Klimat Indoors | Step
Wielkość rośliny Średnia
Faza wegetacyjna 4 do 8 tygodni
Czas kwitnienia 8 tygodni
Plony 14 do 21 uncji z rośliny
Smak i zapach Bananowy | Słodki
Efekty Euforyczny | Szczęśliwy | Odprężony | Uniesiony

Banana Kush jest aromatycznym, towarzyskim dymem, który dostarcza słodkiego, łagodnego brzęczenia. Jest bardzo popularna na Zachodnim Wybrzeżu USA ze względu na swój smak, zapach i działanie. Jej stymulujący brzęk sprawia, że jest chętnie wybierana przez artystów.

Pochodzenie odmiany Banana Kush

Banana Kush to aromatyczny, towarzyski dym, który zapewnia słodkie, łagodne pobudzenie. Jest bardzo popularna na Zachodnim Wybrzeżu USA ze względu na swój smak, zapach i działanie. Jej stymulujący brzęk sprawia, że jest chętnie wybierana przez artystów.

Opis ten oparty jest na odmianie feminizowanej, atrybuty mogą się nieco różnić w przypadku odmian automatycznie kwitnących.

Uprawa feminizowanych nasion Banana Kush

To są nasiona feminizowane. Rośliny żeńskie, w przeciwieństwie do męskich, są tymi, które faktycznie produkują trawkę. Zaczynają kwitnąć, gdy otrzymują mniej światła dziennie, czyli jesienią lub gdy manipuluje się cyklem świetlnym w pomieszczeniu.

Zalecamy również przeczytanie naszych instrukcji dotyczących kiełkowania, aby zagwarantować sukces w kiełkowaniu twoich nasion.

Preferowany klimat

Nasiona Banana Kush radzą sobie najlepiej w pomieszczeniach zamkniętych, ewentualnie w instalacji hydroponicznej. Ponieważ Banana Kush wyrasta na średnią wysokość, jako roślina indoor marihuany, będziesz musiał ją trenować i przycinać, jeśli uprawiasz ją w małych pomieszczeniach.

Uprawa tej odmiany jest średnio trudna, ale doświadczeni hodowcy nie powinni mieć z nią problemów. Upewnijcie się jednak, że macie pod ręką dużo składników odżywczych, na wypadek gdybyście mieli.

Fruity Banana Kush lubi ciepło. Utrzymuj temperaturę pomiędzy 68 a 80 stopni Fahrenheita. Jeśli mieszkasz w wystarczająco ciepłym klimacie lub masz szklarnię, możesz uprawiać tę odmianę na zewnątrz.

Będziesz potrzebował dużo przepływu powietrza podczas uprawy tej rośliny. Oznacza to, że dobrze przewietrz swój pokój do uprawy. Podczas okresu kwitnienia, utrzymuj wilgotność na poziomie około 40%.

Karmienie Banana Kush

Odwiedź nasz dział z odżywkami, aby uzyskać odpowiednie pożywienie dla każdej fazy wzrostu.

Zalecamy podawanie roślinom:

 • Marijuana Fertilizer - dla optymalnego wzrostu
 • Plant Protector - dla najlepszej ochrony

Kwitnienie i plony

Przy uprawie indoor, Cannabis potrzebuje około 7 do 9 tygodni, aby zakwitnąć. Ma umiarkowane zbiory. Doświadczeni hodowcy mogą wyprodukować nawet 17 uncji użytecznej marihuany z rośliny.

Uprawa Banana Kush na zewnątrz może przynieść około 21 uncji użytecznej marihuany z rośliny. Powinna być gotowa do zbiorów na początku października.

Doświadczanie Banana Kush

Chociaż ta odmiana marihuany jest genetycznie zdominowana przez indica, jej efekty są dość ciężkie jak na sativę. Odpowiedzialna jest za to głównie genetyka Haze w Banana Kush. Kombinacja ta prowadzi do łagodnego, euforycznego uderzenia w głowę połączonego z delikatnym rozluźnieniem ciała, które zapewnia słynne, chłodne wibracje Zachodniego Wybrzeża.

Banana Kush jest generalnie odmianą podnoszącą na duchu, jednak czasami może powodować senność. Z drugiej strony, niektórzy doświadczają przeciwnego problemu nadmiernego pobudzenia w postaci paranoi. Oba problemy są bardziej prawdopodobne, jeśli spożyjesz zbyt dużo. Jak w przypadku większości odmian marihuany, możesz doświadczyć suchości oczu i ust, ale picie dużej ilości wody może w tym pomóc.

Smak i zapach Banana Kush

Chociaż ta odmiana marihuany jest genetycznie zdominowana przez indica, jej efekty są dość silne jak na sativę. Odpowiedzialna jest za to głównie genetyka Haze w Banana Kush, która ma bardzo wysoki poziom THC, sięgający 27%. Połączenie to prowadzi do łagodnego, euforycznego brzęczenia głowy połączonego z delikatnym rozluźnieniem ciała, co zapewnia słynne, chłodne wibracje Zachodniego Wybrzeża.

Banana Kush jest generalnie odmianą podnoszącą na duchu, jednak czasami może powodować senność. Z drugiej strony, niektórzy doświadczają przeciwnego problemu nadmiernego pobudzenia w postaci paranoi. Oba problemy są bardziej prawdopodobne, jeśli spożyjesz zbyt dużo. Jak większość odmian marihuany, możesz doświadczyć suchości oczu i ust, ale picie dużej ilości wody może w tym pomóc.

Zastosowanie Banana Kush

Banana Kush ma właściwości zarówno indica, jak i sativa, które są zarówno terapeutyczne, jak i relaksujące. Właściwości poprawiające nastrój tej odmiany mogą pomóc w stresie i depresji, podczas gdy haj jest często korzystny w przypadku bólu mięśni i ogólnego bólu. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że pomaga ona również pobudzić apetyt.

Ogólnie rzecz biorąc, Banana Kush odpręża, dając jednocześnie zastrzyk energii, który pomaga przetrwać cały dzień. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowego impulsu, aby przetrwać dzień, Banana Kush pomoże im przejść przez niego z uśmiechem na twarzy.

Kupno nasion Banana Kush

Możesz kupić nasiona Banana Kush w osobnych paczkach po 5, 10 lub 20 nasion.

Oferujemy również nasiona samokwitnące Banana Kush.

Dzięki naszym pakietom nasion, dostaniesz najlepszą jakość za swoje pieniądze! Kup ten szczep z 40% zniżką w:

 • Bonza Mix, w tym Durban Poison i Sour Diesel
 • Fruity Mix zawierająca Blackberry Kush i Mango Kush

Gwarancje ILGM

Przy zakupie nasion Banana Kush oferujemy:

 • Dyskretną wysyłkę i obsługę
 • Bezpłatną wysyłkę do wszystkich stanów USA
 • Gwarantowane dostarczenie zamówienia
 • Gwarantowane kiełkowanie twoich nasion

Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale wsparcia.

Szczęśliwej uprawy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz