Jak długo trwa haj z marihuany? Dowiedzieliśmy się!

23 grudnia 2021

Jak długo trwa marihuanowy haj, to pytanie, które zadają sobie ludzie, którzy planują spróbować zioła po raz pierwszy? A może po prostu starasz się zaplanować swój dzień i sprawdzić, czy uda ci się przemycić trochę szczęśliwego czasu pomiędzy? Ludzie zazwyczaj chcą wiedzieć, jak długo trwa haj po marihuanie, ponieważ bez względu na to, jak bardzo jesteś doświadczony, nie zawsze możesz przewidzieć jej wpływ na ciebie, więc dobrze jest się przygotować i wiedzieć, czego się spodziewać.

Podobnie jak w przypadku drogiego wina lub konkretnego smaku jedzenia, korzystanie z właściwości zmieniających umysł marihuany wymaga nabrania wprawy. A kiedy już wypracujesz sobie sposób na cieszenie się jej hajem (i będziesz w stanie funkcjonować z nią całkiem dobrze w codziennym życiu), to jak długo trwa haj po marihuanie nie będzie miało dla ciebie takiego znaczenia, ponieważ wiesz już jak go kontrolować. Tutaj porozmawiamy o tym, jak długo trwa haj po marihuanie, jaki jest jego wpływ na ciebie, jakie rzeczy wpływają na jego działanie i jak będziesz się czuł po jego zakończeniu.

Jak długo trwa haj po marihuanie?

Tak jak w przypadku każdego doświadczenia życiowego, odpowiedź na pytanie, jak długo trwa haj po marihuanie, zależy od indywidualnego zastosowania, od rodzaju użycia, nastroju, w jakim się znajdujesz, a nawet od tego, jaki byłeś wcześniej. Istnieją jednak czynniki, które są jednolite dla wszystkich i nie da się ich zmienić ani uniknąć. O nich dowiesz się w dalszej części tego tekstu.

Teraz, jeśli próbujesz zioła po raz pierwszy i pytasz kogoś, jak długo trwa haj z marihuany, a on próbuje cię przekonać, że to trwa wiecznie, albo że to twój mózg jest naćpany, to jest to błędne. Bez względu na to jak niedoświadczony jesteś, trwa to maksymalnie 6 do 7 godzin, chociaż jest to uogólnienie, nikt nie doświadczył dłuższego haju niż ten.

Jednym z pozytywnych efektów ubocznych jest tak zwany marihuanowy afterglow. Ludzie zgłaszają, że pozostawia ich to na bardzo pozytywnym marihuanowym kacu, gdzie nie chodzi już o to, jak długo trwa marihuanowy haj, ale o odczuwanie tych pozytywnych, podnoszących na duchu doznań bez efektów szamotaniny. Może to trwać dłużej niż te 6 godzin haju, o których wspomniałem, a powodem afterglow jest fakt, że twoje ciało nadal przetwarza pozostałe cząsteczki chemikaliów THC

, lub jeśli próbujesz po raz pierwszy, chodzi o mentalne dostosowanie twojego ciała i mózgu do doznań spowodowanych przez trawkę, których nigdy wcześniej nie odczuwał. Jeśli więc doświadczasz afterglow, nie musisz się martwić o to, jak długo trwa haj po marihuanie, ponieważ to uczucie jest słabsze i można je kontrolować.

Dlaczego warto dbać o haj marihuany?

Jeśli musisz prowadzić samochód będąc na haju, nie martw się, pozwól, aby to trochę minęło i możesz to zrobić, jednak upewnij się, że zachowasz ostrożność, jeśli nie robiłeś tego wcześniej. Innym powodem do troski jest to, że planujesz wieczór i chcesz wiedzieć, jak długo trwa haj z marihuany, ponieważ masz koncert i chcesz doświadczyć jego szczytowych efektów po tym, jak Twój ulubiony zespół zacznie, aby móc cieszyć się jego występem bardziej. Bardzo częstym powodem, dla którego ludzie chcą wiedzieć, jak długo trwa haj z marihuany, jest jej zastosowanie w celach medycznych. Jeśli nie chcesz, aby to wpłynęło na twoją produktywność, ale nadal musisz podjąć leczenie

marihuaną, wiedza o tym, jak długo trwa haj marihuany i czego możesz się spodziewać, gdy już go nie będzie, jest z pewnością bardzo przydatna, aby mieć przyjemną sesję na trawce. Jak widzisz, istnieje wiele różnych powodów, aby zastanawiać się, jak długo trwa haj marihuany i chociaż jest ich wiele, jedno jest pewne, wyczucie czasu, jak mówi przysłowie, jest wszystkim.

Martwisz się tym, jak długo trwa haj po marihuanie?

Kiedy już dopadnie cię haj, nie możesz zrobić nic innego, jak pozwolić mu minąć w najbardziej relaksujący sposób, bez paniki, a zwłaszcza bez sprawdzania w google, jak długo trwa haj po marihuanie! Postaraj się nim cieszyć, ponieważ na szczęście ostre efekty wdychanego przez ciebie bud nie będą utrzymywać się długo.

Z drugiej strony, przekąski to już inna historia. Produkty i jedzenie z dodatkiem zioła, które możesz przygotować w domu

, różnią się znacznie od wdychania zioła. Widzisz, efekty edibles są różne po prostu dlatego, że przechodzą przez twój przewód pokarmowy i potrzeba czasu, aby jedzenie zostało strawione na tyle, aby przejść do krwi i ostatecznie uczynić cię na haju. Wdychanie zabiera ją prosto przez płuca do krwi z tlenem wdychanym w tym samym czasie. Jednakże, jedzenie z dodatkiem marihuany daje ci haj, który trwa znacznie dłużej, bez doświadczania dużych zmian haju i doła, kiedy w końcu opuszcza. To wszystko jest o wiele lepiej kontrolowane.

Jak długo trwa haj po marihuanie: Prawdziwe czynniki

Teraz, kiedy już powiedzieliśmy o efektach i powodach, dla których możesz się martwić o to, jak długo trwa haj, nadszedł czas, aby wspomnieć o prawdziwych czynnikach, które mają wpływ na rodzaj haju i czas jego trwania.

Postać THC

Sposób, w jaki spożywasz trawkę, jest czynnikiem numer jeden, który wpływa na twój haj. Jak długo trwa marihuanowy haj, zależy od tego, czy palisz, jesz, wapujesz, bierzesz tabletki THC, czy też stosujesz zioło miejscowo. Zauważ, że zioło stosowane miejscowo daje przyjemne doznania, wszystkie korzyści lecznicze

konopi, ale bez efektów zmieniających umysł.

Ilość THC

Ilość zioła, które spożywasz, jest logicznie powiązana z tym, jak długo trwa haj marihuany. Im więcej zażywasz - w jakiejkolwiek formie - tym bardziej wpływa to na ciebie i tym dłużej trwa. Jeśli zaczynasz, zacznij od małych ilości, przechodząc do większych dawek.

Jakość zioła

Jakość jest jednym z głównych czynników wpływających na odczuwanie haju. Po pierwsze upewnij się, że twoi dostawcy są wiarygodni i mają dobry towar, ale także mądrze wybierz metodę. Na przykład, wdychanie THC nie będzie tak skuteczne podczas palenia jointa, ale na pewno będzie, jeśli będziesz parzyć trawkę lub ją jeść, ponieważ przyjmujesz ją w całości.

Metabolizm

Na koniec, kiedy mówimy o tym, jak długo trwa marihuanowy haj, należy wziąć pod uwagę twój typ metabolizmu, który jest kolejnym ważnym czynnikiem. Każda osoba jest inna, ponieważ każdy organizm inaczej metabolizuje zewnętrzne substancje i chemikalia. Jeśli należysz do tych (szczęśliwców), których organizm przetwarza THC i inne substancje chemiczne raczej powoli, będziesz odczuwał haj dłużej i na odwrót.

Wniosek jest taki, że musisz poeksperymentować i sprawdzić, jak długo trwa haj po marihuanie, ponieważ te 6 godzin to tylko ogólne ramy. W sumie, kiedy nauczysz się jak przejąć kontrolę nad tym uczuciem, może ono być bardzo przyjemne i satysfakcjonujące.

5 1 głosowanie Artykuł Ocena

Komentarze (0)

Zostaw komentarz